Kundeteam

Kundeservice

Cell PhoneL

Generelle spørsmål

Ring 23 06 98 00 fra mandag til fredag mellom kl. 08.00 og kl. 16.00.

Ring nå

E-post

Trykk på knappen og fyll ut skjema eller send e-post til kundeservice@leaseplan.no

Her kan du finne din faste kontaktperson.

Team A

Cell PhoneL

Charlotte Hansen-Tangen

Account Manager / Dir.tel: 23 06 98 41- mobil: 99 62 16 45 / cht@leaseplan.no

Ring nå
Cell PhoneL

Preben Haugen Lie

Account Manager / Dir.tel: 23 06 98 49 - mobil: 97 78 09 63 / preben.lie@leaseplan.com

Ring nå
Cell PhoneL

Didrik Andersen

Account Manager /Dir.tel: 23 06 98 66 - mobil: 98 42 58 06 / didrik.andersen@leaseplan.com

Ring nå
Cell PhoneL

Maria Ibenfeldt Bauer

Kunderådgiver / Dir.tel: 23 06 98 14

Ring nå
Cell PhoneL

Raymond Andersen

Kunderådgiver / Dir.tel: 23 06 98 80

Ring nå
Cell PhoneL

Live Gudmundsen

Kunderådgiver / Dir.tel: 23 06 98 22

Ring nå
Cell PhoneL

Øyvind Andresen

Kunderådgiver / Dir.tel: 23 06 98 46

Ring nå

Team C

Cell PhoneL

Joachim Bech

Account Manager / Dir.tel: 23 06 98 82 - mobil: 97 78 49 57/ joachim.bech@leaseplan.com

Ring nå
Cell Phone_L

Agnethe Opdal

Account Manager / Dir.tel: 23 06 98 24 - mobil: 90 59 57 00 / agnethe.opdal@leaseplan.com

Ring nå
Cell PhoneL

Arild Grebstad

Account Manager / Dir.tel: 23 06 98 94 - mobil: 92 03 41 49 / arild.grebstad@leaseplan.com

Ring nå
Cell PhoneL

Lise Bjørløw

Account Manager / Dir.tel: 23 06 98 38 - mobil: 93 00 66 98 / lise.bjorlow@leaseplan.com

Ring nå
Cell PhoneL

Madelén Vedeler

Kunderådgiver / Dir.tel: 23 06 98 25

Ring nå
Cell PhoneL

Erling Thoresen

Kunderådgiver / Dir.tel: 23 06 98 61

Ring nå
Cell PhoneL

Marianne Olsen

Kunderådgiver / Dir.tel: 23 06 98 31

Ring nå
Cell PhoneL

Maren Karlsen

Kunderådgiver / Dir. tel: 23 06 97 87

Ring nå
Cell PhoneL

Anna Marie Aune

Kunderådgiver / Dir.tel: 23 06 98 12

Ring nå

Team D

Cell PhoneL

Monika Mjøsund

Teamleder / Dir.tel: 23 06 98 54 - mobil: 98 62 20 69 / monika.mjosund@leaseplan.com

Ring nå
Cell PhoneL

Kjartan Frøysnes

Kunderådgiver / Dir.tel: 23 06 98 92

Ring nå
Cell PhoneL

Emilie Andersen

Kunderådgiver / Dir.tel: 23 06 97 98

Ring nå
Cell PhoneL

Espen Bye

Kunderådgiver / Dir.tel: 23 06 98 96

Ring nå
Cell PhoneL

Knut Skjoldbjærg

Kunderådgiver / Dir.tel: 23 06 98 32

Ring nå
Cell PhoneL

Linda Nisja

Kunderådgiver / Dir.tel: 23 06 98 33

Ring nå

Team P

Cell PhoneL

Robert Strande

Teamleder / Dir.tel: 23 06 98 13 - mobil: 47 25 95 84 / robert.strande@leaseplan.com

Ring nå
Cell PhoneL

Charlotte Ødegaard

Kunderådgiver / Dir.tel: 23 06 98 07

Ring nå

Team S

Cell PhoneL

Aleksander Andersen

Teamleder / Dir.tel: 23 06 97 96 - mobil: 92 26 72 36 / aleksander.andersen@leaseplan.com

Ring nå
Cell PhoneL

Steffen Hansen

Kunderådgiver / Dir.tel: 23 06 98 28

Ring nå
Cell PhoneL

Marie Julie Aasen

Kunderådgiver / Dir.tel: 23 06 97 95

Ring nå